7 zasad sukcesu wg Briana Tracy:

1. Twoje życie poprawia się tylko wtedy, kiedy ty sam stajesz się lepszy.

W życiu wszystko zależy od Ciebie – od Twoich zachowań, nawyków, wyborów, nastawienia. Jeśli chcesz zmienić cokolwiek w wybranym aspekcie swojego życia – zacznij zmiany od siebie.

2. Nieważne skąd pochodzisz, ważne dokąd zmierzasz.

Żyj tu i teraz. Spraw by Twoja przeszłość była Twoją siłą, dzięki wyciągniętym z niej lekcjom i doświadczeniom – a nie wymówką, powstrzymującą Cię od realizacji marzeń. Obierz odpowiedni kurs i dąż do niego, nie zważając na swoją przeszłość.

3. To, co jest warte zrobienia, warte jest też zrobienia kiepsko za pierwszym razem lub nawet kilka razy.

„Nie odniosłem porażki. Po prostu odkryłem 10.000 błędnych rozwiązań.” Thomas Edison

Bądź gotów ponosić porażki… a nawet wiele porażek. Różnicą pomiędzy wygranymi a przegranymi jest wytrwałość. Porażki powinny stać się dla Ciebie cenną lekcją. Za wszelką cenę dąż do osiągnięcia celu, pomimo wielu niepowodzeń.

Kliknij teraz TUTAJ, aby zobaczyć jak korzystając z Internetu oraz specjalnej aplikacji systemowej TopNetwork zbudować dochodowy i stabilny biznes w Marketingu Sieciowym  >>

4. Możesz nauczyć się wszystkiego czego potrzebujesz do osiągnięcia swojego celu.

Określ swój cel i rozpocznij działanie. Wykorzystaj w pełni wszystkie dostępne możliwości nauki, rozwoju, które pomogą Ci go zrealizować. Wykorzystaj 100% tego co masz, aby osiągnąć swój cel. Pamiętaj, że „twoja podłoga dla kogoś innego może być sufitem”. Nie rób sobie wymówek z powodu warunków, w których w danej chwili musisz pracować nad realizacją swoich celów.

5. Twoja wolność określona jest przez liczbę możliwości do wyboru.

Twój cel powinien być jasno określony – w przeciwieństwie do sposobu jego realizacji. Podejmij pierwszy krok do realizacji celu i po prostu daj się ponieść.

Droga do celu może być zawiła i niejasna, ale z wiarą w powodzenie swoich planów – prędzej czy później je zrealizujesz. Rozpatruj różne drogi do realizacji celów. Nie myśl jednotorowo. Jedna droga może uniemożliwić Ci osiągnięcie sukcesu. Wiele możliwości daje Ci pewność, że mimo niepowodzeń – osiągniesz swój cel.

6. W każdej trudności z którą się spotykasz, ukrywa się ziarno takiej samej lub większej korzyści.

„Jeśli masz problem, który potrafisz rozwiązać – nie martw się, tylko go rozwiąż.
Jeśli masz problem, którego nie potrafisz rozwiązać – zamartwianie się nic nie da.”

Wiele osób odnoszących sukces, traktuje problemy jako wyzwania – a nie przeciwności losu. Każda życiowa porażka, problem, trudność – może stać się Twoim najlepszym nauczycielem. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie. Trudności mogą Cię złamać lub wzmocnić. Wybór należy do Ciebie. Choć łatwo to napisać, trudniej zrealizować – ciesz się, gdy w życiu spotkają Cię trudne sytuacje.

Wykorzystaj w pełni naukę i doświadczenia płynące z takich chwil. Wyciągnij z nich lekcję i przekuj je w sukces.

7. Jedyne ograniczenia w kwestii tego, kim możesz być i co możesz osiągnąć, istnieją wyłącznie w naszej głowie.

„Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie i to robi.” Albert Einstein

Większość ludzi żyje w więzieniu własnych myśli. Wszelkie ograniczenia, stereotypy, brak pewności siebie, czy kompleksy – mają podstawy wyłącznie w nas samych. Przestań wątpić w swoją wartość i możliwości jakie posiadasz. Zawsze bądź pewny siebie.

Kliknij teraz TUTAJ, aby zobaczyć jak korzystając z Internetu oraz specjalnej aplikacji systemowej TopNetwork zbudować dochodowy i stabilny biznes w Marketingu Sieciowym  >>


(Przeczytano 1 578 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

O autorze

Scroll to Top