Co to jest VoIP? Wszystko o telefonii internetowej

VoIP to innowacyjna telefonia internetowa, która z każdym kolejnym rokiem zyskuje na popularności. To szczególnie korzystne rozwiązanie dla firm, które posiadają kilka oddziałów w kraju bądź za granicą. VoIP pozwala znacząco obniżyć koszty połączeń, usprawnia komunikację w firmie oraz pomiędzy konsultantem a klientem, a także daje możliwość cieszenia się jeszcze lepszą jakością rozmów. VoIP to także telefonia doskonała dla domu. Jakie są zalety z jej posiadania?

Zalety posiadania VoIP

Oprócz tego, że VoIP to doskonała telefonia dla firm, znajdzie również zastosowanie w każdym domu. Jeśli dbasz zarówno o swoje finanse, jak i o finanse Twoich domowników, telefonia IP jest dla Was doskonałą alternatywą. Przede wszystkim pozwala na znaczące obniżenie kosztów połączeń – czy to krajowych, czy zagranicznych. Innowacyjna telefonia internetowa pozwala na wykonywanie połączeń w jakości High Definition, co przekłada się na niezakłócone rozmowy z dowolnego miejsca na świecie.

Podobnie jak w przypadku tradycyjnej telefonii, możesz zarówno wykonywać, jak i odbierać połączenia. Nie ma ukrytych kosztów ani konieczności podpisywania umowy – w prosty, intuicyjny sposób zarządzasz swoim saldem z panelu klienta na stronie internetowej wybranego operatora VoIP.

To, co wyróżnia telefonię VoIP, to przede wszystkim brak ukrytych kosztów. W dowolnym momencie możliwe jest doładowanie swojego konta i bieżące śledzenie wydatków. Do swojego konta mamy dostęp poprze stronę internetową.

Co istotne, VoIP to także szereg usług dodatkowych, jak np. przekazywanie połączeń, automatyczna sekretarka, nagrywanie rozmów i wiele więcej. Wszystkie te plusy sprawiają, że jest to telefonia na miarę XXI wieku, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Dlaczego warto wybrać VoIP?

Połączenia VoIP można wykonywać zarówno z telefonu komórkowego, stacjonarnego, jak i przy pomocy komputera. Dzięki wielu możliwościom, nie musisz rezygnować ze swojego obecnego numeru – wystarczy go przenieść do wybranego operatora VoIP. Telefonia IP daje pełną kontrolę nad wydatkami bez konieczności podpisywania długoletnich umów.

 

 

[contentblock id=13 img=gcb.png]

(Przeczytano 253 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

O autorze

Scroll to Top