Dla kogo balsamy?

Dla kogo balsamy?

 Prawdziwy mężczyzna  nie powinien unikać kosmetyków. Odpowiednie propozycje dla panów przygotowała firma Organic Life z  serii regenerujących dermokosmetyków botanicznych.

 

Przedstawię teraz pokrótce serię balsamów regenerujących:

 

Regenerujący balsam do mycia twarzy  Zawiera trzy wyjątkowo łagodne substancje myjące wyprodukowane z oleju kokosowego. Doskonale oczyszcza nawet najbardziej wymagającą skórę. Nie wywołuje podrażnień i nie wysusza naskórka.

 

Regenerujący balsam do mycia ciała o konsystencji lekkiego balsamu.  Doskonale oczyszcza nawet najbardziej wymagającą skórę. Nie wywołuje podrażnień i nie wysusza naskórka. Balsam myjący do ciała zawiera kompleks ekstraktów ziołowych o silnym działaniu regenerującym i łagodzącym.

Regenerujący balsam myjący do włosów  Doskonale oczyszcza włosy. Nie wywołuje podrażnień i nie wysusza skóry głowy. Balsam  zawiera kompleks ekstraktów ziołowych, które wzmacniają cebulki włosowe, hamują wypadanie włosów oraz stymulują ich porost.

Regenerujący balsam do mycia ciała i włosów 2 w 1 doskonały w podróży Botaniczny środek do mycia ciała i włosów bazuje na innowacyjnej formule o konsystencji lekkiego balsamu. Nie wywołuje podrażnień i nie wysusza naskórka. Balsam myjący do włosów zawiera kompleks ekstraktów ziołowych, które regenerują i nawilżają skórę oraz wzmacniają włosy i hamują ich wypadanie. Zawiera wyciągi botaniczne regenerujące skórę i wzmacniające włosy: Oczar wirginijski, lukrecja gładka, żeń-szeń brazylijski, żeń-szeń syberyjski, pokrzywa, skrzyp polny. Oraz składniki nawilżające i kondycjonujące: Sodium lactatem, urna, prowitamina B5,kondycjoner z fasoli Guar.

Regenerujący balsam myjący do higieny intymnej bazuje na unikalnej formule o konsystencji lekkiego balsamu. Doskonale oczyszcza nawet najbardziej wymagającą i delikatną skórę. Nie wywołuje podrażnień i nie wysusza naskórka. Balsam myjący zawiera starannie wyselekcjonowany kompleks ekstraktów ziołowych odpowiadających na najważniejsze potrzeby pielęgnacji męskich okolic intymnych.

Dziś gdy na każdym kroku mamy kontakt z zanieczyszczonym powietrzem, wokół nas pełno jest niezdrowej chemii. Pozwólmy naszej skórze regenerować się naturalnymi dermokosmetykami.

 

Tutaj adres wirtualnego sklepu: https://pl001936.organiclife.com.pl/shop.html

(Przeczytano 271 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

O autorze

Scroll to Top