Działanie Lidera…

Profesja lidera wymaga ciągłej pracy nad sobą, ale za to rozwój własny gwarantuje profesjonalizm, a on przemienia się w potężne prowizje i budowanie silnej, rozwojowej organizacji w marketingu sieciowym.

Znam naszą branżę bardzo dobrze i powiem ci ważną rzecz – każdy lider z branży który przestał czytać choć 30 minut dziennie, przestał się wewnętrznie rozwijać – dziś nie ma struktur, dziś nie zarabia w tej branży.

20 lat temu, każdy kto wchodził w biznes posuwał się do przodu bez potrzeby wiedzy, intuicyjnie. Szedł na spotkania opowiadając swoimi słowami i to wystarczało.

Ale marketing ewoluował, uciekł tym “liderom” którzy przestali pracować nad sobą. Dziś do ludzi bez silnej postawy, świadomości branży, produktu, perspektyw, bez umiejętności przekazywania planu marketingowego w sposób profesjonalny i dojrzały – nikt do takich osób już nie dołącza.

Znam liderów którzy zostali mentalnie w tamtych czasach – dziś grupy im się nie budują.

Znam liderów którzy idą jak burza, mają gigantyczne obroty, a mają po dwadzieścia parę lat – ale są świadomi, wyglądają, mają wewnętrzną moc, siłę i cele. Bije od nich pełen profesjonalizm i postawa – ale wiedzą w czym są i dokąd zmierzają, wiedzą o co walczą…


Przy okazji:

Kliknij teraz TUTAJ, aby zobaczyć jak korzystając z Internetu oraz specjalnej aplikacji systemowej TopNetwork zbudować dochodowy i stabilny biznes w Marketingu Sieciowym  >>

 

 

 

 

 

(Przeczytano 1 929 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

O autorze

Scroll to Top