Era Bogacenia Się Na Zakupach

Prosument to osoba, która dołącza do producenta i pomaga mu budować rynek poprzez marketing i reklamę. W zamian otrzymuje pieniądze za obrót, który wytworzy jego organizacja. Większość kompani buduje sieć własnych konsumentów, którym płaci za lojalność w zakupach.

Każdy uczestnik co miesiąc robi obrót, przyczyniając się do wzrostu przychodów firmy, którą reprezentuje, a firma płaci prowizję swoim uczestnikom już po dokonanym zakupie.

Każdy zarejestrowany partner biznesowy gwarantuje sobie nawzajem program lojalnościowy, kupując u siebie w swoim sklepie. W zasadzie to partnerzy biznesowi sami tworzą swój wspólny system, bo wydają pieniądze na zakupy lojalnie u swojego producenta, a ten w zamian płaci partnerom za reklamę i obroty.

Prosumenci zarabiają pieniądze, wydając pieniądze na rzeczy, które i tak kupują, lecz robią to mądrzej, tworząc swój wewnętrzny obrót.
.

Moc projektów rekomendacyjnych bardzo często tkwi właśnie w zrozumieniu przepływu pieniędzy.

Nie chodzi o to, co kupujemy i gdzie, tylko czy wydatki tworzą ludziom pasywa, czyli pozbawiają ich pieniędzy na zawsze, czy wydatki tworzą aktywa – stają się pewnego rodzaju inwestycją.

I właśnie różnica w pojmowaniu tych podstawowych pojęć staje się głównym fundamentem motywacji i rozumowania logicznego sensu budowania organizacji biznesowych.

Trendy wyraźnie wskazują, że już nadeszła era prosumencka, gdzie absolutnie każda osoba może zmienić swój status materialny, angażując się w budowę takiego systemu.

Większość ludzi pracuje bardzo ciężko praktycznie całe życie, nie zabierając owoców swojej pracy w przyszłość, a budowanie projektów „multilevel” daje szansę przenoszenia owoców przeszłej pracy w przyszłość, gdyż raz spotkana osoba może stać się długofalowym partnerem biznesowym lub klientem, kupującym nawet do końca życia.

Numery ID, które przydziela firma, mogą być dziedziczone w razie śmierci budującego, jest to fantastyczne narzędzie do zapewnienia przepływu pieniężnego rodziny, jej zabezpieczenia nawet w przypadku śmierci, co nie jest możliwe w pracy klasycznej czy w małym przedsiębiorstwie.
.

Większość etatów i biznesów polega na tym, że zaczyna się ciągle każdy miesiąc od zera.

Etatowiec bierze pensję za przepracowany miesiąc i, aby wziąć następną wypłatę, musi znów cały miesiąc pracować.

Kiedy prowadzę klasyczną działalność, cyklem rozliczeniowym też jest miesiąc, czyli muszę zrobić taki obrót, aby przychody i marża z nich pokryły wszelkie koszty i zobowiązania, a jeśli coś zostaje na plus, to jestem bardzo zadowolony.

Fenomenem projektów społecznościowych opartych na konsumpcji własnej jest powiększająca się baza klientów kupujących regularnie z miesiąca na miesiąc w różnych częściach struktury, przez co za raz wykonaną pracę profitujesz tak długo, jak długo ktoś nabywa zużywalne produkty.

Dzięki systemom rekrutacji i dzielenia marży za społeczność konsumencką, możesz stworzyć z czasem potężne obroty oraz rezydualne dochody. Dzięki usamodzielnianiu liderów, tworzysz ciągle rosnącą społeczność, zwiększając obroty, a za tym idzie – przychody.

Na pewno możliwości tworzenia systemów i sieci prokonsumenckich lub handlowych są bardziej ekscytujące i korzystniejsze niż klasyczne formy zarabiania, jednak z drugiej strony, musimy pamiętać, że nie wszystko jest dla wszystkich.

Jak wszędzie, tak i w tym modelu, panują twarde zasady i reguły, które mogą pomóc Ci przybliżyć się do sukcesu, a ja na kartkach tego bloga będę je omawiał i odkrywał przed Tobą ich tajemnice, które zrozumiałem dzięki nabytemu doświadczeniu.

Dostaniesz tutaj olbrzymią pigułkę wiedzy i doświadczenia, a także mnóstwo zagadnień z dziedziny zmian osobistych, które są potrzebne do działania w tym sektorze gospodarki.

Wykorzystując nowoczesną ekonomię i jej mechanizmy możesz zmienić całkowicie swoje życie, o ile będziesz gotowy działać na własny rachunek oraz zbudować odpowiednią tożsamość potrzebną do tego, abyś wziął dla siebie to, co możesz wypracować w tym modelu biznesowym.

Jednak, aby kiedyś firma pracowała dla Ciebie bez Twojego udziału, najpierw Ty musisz popracować dla niej i jeśli zasłużysz i dobrze wypracujesz relacje oraz przekażesz silną wizję przyszłości, a zaangażowani ludzie będą się w niej realizować, zbudujesz pasywne dochody dla siebie oraz dla partnerów z teamu.

Dołącz do Top Network i osiągnij niezależność finansowa na zawsze! 

 

Zatem, czas na:

[contentblock id=9 img=gcb.png]

 

.

(Przeczytano 4 673 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

O autorze

Scroll to Top