Fitoregulator Smocza Krew

Fitoregulator Smocza Krew

Coraz więcej osób świadomie wybiera kosmetyki. Znam takich, którym zabiera to dużo czasu – analiza i porównanie składu kosmetyku kilku producentów jest czasochłonna. 
Jesteśmy ze wszystkich stron atakowani natłokiem informacji, dlatego wybór jest taki trudny. Dla wielu osób kryteria wyboru to cena i najnowsza reklama. Jednak nie dla mnie.
Dobrze jest uświadomić sobie, że wybór powinien być podyktowany potrzebą naszego oraganizmu.  I tak w poszukiwaniu kosmetyków naturalnych znalazłam fitoregulatory z organic life.  Jednym z nich jest smocza krew.

Co to jest smocza krew?

Fitoregulator Smocza Krew jest unikalnym dermokosmetykiem botanicznym bez konserwantów. Bazą preparatu jest masło Shea oraz starannie dobrane naturalne oleje o synergicznym działaniu, w tym unikalny olej z ostropestu. Żywica smocza krew oraz ekstrakty ziołowe wykazują silne działanie fitoregulacyjne na skórę. Składniki aktywne preparatu wspomagają  gojenie oraz działają regenerująco i łagodząco na zmiany skórne. Można ją wykorzystywać w następujących dolegliwościach:

 Na skórę z bliznami i rozstępami,

 Na skórę wymagającą gojenia,

 Na skórę wymagającą silnej regeneracji,

Na skórę z owrzodzeniami,

Na spłycanie ubytków naskórka.

W skład fitoregulatora smocza krew wchodzą naturalne składniki takie jak:

masło Shea, olej z ostropestu, olej z ogórecznika, olej z owoców rokitnika, olej rycynowy, olej makadamia,olejek z gwiazdnicy pospolitej i nagietka lekarskiego oraz ekstrakty ziołowe takie jak: wąkrota  azjatycka,  przywrotnik, żywokost lekarski, mniszek lekarski,lukrecja gładka, arnika górska, witamina A,witamina E.

Wybierając  fitoregulator smocza krew sprawdzałam czy nie zawiera on:  

Konserwantów,

pochodnych ropy naftowej,

wazeliny,

silikonów,

parabenów,

sztucznych sustancji barwiących i zapachowych,

PEG-ów ,

substancji modyfikowanych genetycznie (GMO).

Sprawdziłam, też  że produkt jest  odpowiedni dla wegetarian i wegan. Ja potrzebowałam kremu na ropiejące rany. Sprawdziłam zdał egzamin w stu procentach.  Polecam ja używałam  go na skórę wymagającą szybkiej regeneracji.

Nie truj już swojego organizmu szkodliwymi substancjami. Używaj świadomie naturalnych fitoregulatorów.

 

Tutaj adres wirtualnego sklepu: https://pl001936.organiclife.com.pl/shop.html

 

 

(Przeczytano 444 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

O autorze

Scroll to Top