Fitoregulatory  nie tylko po wakacjach

Fitoregulatory  nie tylko po wakacjach

 

 

Kosmetyki Organic Life są przyjazne alergikom i osobom ze skórą wrażliwą, ponieważ pozbawione są dodatków takich jak parabeny, silikony czy pochodne ropy naftowej, które mogą wywoływać podrażnienia i alergie. Bezpieczeństwo potwierdziły liczne staranne badania dermatologiczne oraz ginekologiczne. Sięgać po nie mogą również osoby z cerami problematycznymi i wymagającymi. Kosmetyki są odpowiednie dla wegan i wegetarian, nie są  testowane na zwierzętach.

 Dodam, że są to kosmetyki zapewniające efekt leczniczy, więc jeśli masz dość wydawania pieniędzy na konwencjonalne kosmetyki o podejrzanych składach i niepewnej efektywności, kosmeceutyki mogą być rozwiązaniem Twojego problemu.

 

W ofercie Organic Life odnajdziesz fitoregulatory, czyli preparaty zadaniowe o silnym działaniu regenerującym. Co warto zaznaczyć, firma jako jedyna ma patent na wyłączność i produkcję fitoregulatorów! Produkty zawierają skoncentrowany wyciąg botaniczny zamknięty w liposomach wspierany przez naturalne tłuszcze roślinne oraz synergicznie działające witaminy. Oznacza to, że aktywnie biologicznie wyciągi z roślin leczniczych (które muszą być zgodne z farmakopeą polską i UE) oddziałują na komórki skóry i stymulują ich metabolizm. Do tego zawierają konserwanty, które nie kumulują się w skórze, nie obciążają jej i są akceptowane przez instytucje certyfikujące kosmetyki naturalne i organiczne.

Jeśli masz cerę suchą i wrażliwą, sięgnij po:  

Fitoregulator z żółtkiem roślinnym

 oraz masłem shea i olejami z nasion marchwi i owoców rokitnika, który silnie regeneruje i łagodzi wszelkie podrażnienia i zmiany skórne, dzięki czemu nadaje się nawet do pielęgnacji cery problematycznej.

Dla skóry z bliznami, rozstępami i drobnymi ranami polecany jest dermokosmetyk z żywicą smocza krew i ekstraktami ziołowymi. ( Pisałam szerzej o nim już wcześniej) Sprawdź również 

fitoregulator z wyciągiem arniki górskiej, 

który doskonale radzi sobie z oparzeniami, siniakami, bliznami, stłuczeniami i opuchlizną.

 To nie wszystko!

Poznaj jeszcze:

Fitoregulator z wyciągiem z bylicy boże drzewko

Bioaktywny preparat do pielęgnacji skóry twarzy i ciała o silnym działaniu regenerującym. Zawiera skoncentrowany wyciąg botaniczny z Bylicy bożego drzewka zamknięty w liposomach oraz olej słonecznikowy, olej z pestek winogron, olej z orzechów makadamia, masło Shea, masło Kakaowe. Składniki botaniczne uzupełniają synergicznie działające witaminy A, E, B5 i alantoina.Kompozycja naturalnych tłuszczów roślinnych skutecznie regeneruje płaszcz lipidowy skóry, doskonale nawilża i odżywia skórę, łagodzi stany zapalne, działa gojąco i ochronnie.

 

Fitoregulator z wyciągiem z kasztanowca

 Preparat do pielęgnacji skóry twarzy i ciała o silnym działaniu regenerującym. Zawiera skoncentrowany wyciąg botaniczny z Kasztanowca zwyczajnego zamknięty w liposomach oraz olej słonecznikowy, olej z pestek winogron, olej z orzechów makadamia, masło Shea, masło Kakaowe. Składniki botaniczne uzupełniają synergicznie działające witaminy A, E, B5 i alantoina.

 

Fitoregulator z wyciągiem z oczaru wirginijskiego

Bioaktywny preparat do pielęgnacji skóry twarzy i ciała o silnym działaniu regenerującym. Zawiera skoncentrowany wyciąg botaniczny z Oczaru wirginiskiego zamknięty w liposomach oraz olej słonecznikowy, olej z pestek winogron, olej z orzechów makadamia, masło Shea, masło Kakaowe. Składniki botaniczne uzupełniają synergicznie działające witaminy A, E, B5 i alantoina. Oczar wirginijski znany jest w ziołolecznictwie z szerokiego spektrum działania.

Fitoregulator z wyciągiem z przestępu białego

Służy do pielęgnacji skóry twarzy i ciała ma silne działanie regenerujące. Zawiera skoncentrowany wyciąg botaniczny z Przestępu białego zamknięty w liposomach oraz olej słonecznikowy, olej z pestek winogron, olej z orzechów makadamia, masło Shea, masło Kakaowe. Składniki botaniczne uzupełniają synergicznie działające witaminy A, E, B5 i alantoina.

 Oferta fitoregulatorów jest na tyle rozbudowana i dostosowana do potrzeb konkretnej skóry,  bez problemu znajdziesz idealny produkt dla siebie.

W ORGANIC LIFE wierzymy w moc natury ,dlatego w naszych kosmetykach stosujemy wyciągi z roślin leczniczych pochodzących z plantacji organicznych.

Stosuję je i polecam wszystkim, którzy naprawdę chcą dbać o swoje zdrowie.

 

Tutaj adres wirtualnego sklepu: https://pl001936.organiclife.com.pl/shop.html

 

(Przeczytano 381 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

O autorze

Scroll to Top