Innowacyjna forma reklamy – wyświetlacze Samsung semi-outdoor do witryn sklepowych

Większość przedsiębiorców jest świadomych, że tylko innowacyjne i nowoczesne formy reklamy przełożą się na wymierne zyski. Coraz więcej z nich wykorzystuje wyświetlacze Samsung semi-outdoor do witryn sklepowych, by zaprezentować swoje produkty czy usługi.

Tradycyjne plakaty czy ulotki są coraz mniej efektywną formą reklamy. Większość potencjalnych odbiorców wyrzuca je, nawet się im nie przyglądając. Dlatego przedsiębiorcy szukają nowych, innowacyjnych sposobów, by móc przedstawić swoją ofertę.

W tym celu używane są często wyświetlacze Samsung semi-outdoor do witryn sklepowychPrezentowane w ten sposób treści budzą bowiem znacznie większe zainteresowanie i przyciągają uwagę.

 

Jakie wyświetlacze sprawdzą się w witrynach sklepowych?

Chcąc zaprezentować promocyjne treści w witrynie sklepowej, warto wybrać profesjonalny monitor 55’ z serii OMN od Samsunga. Urządzenie to charakteryzuje się wysoką jasnością, która idealnie podkreśla prezentowane treści bez względu na oświetlenie.

Wyświetlacze Samsung semi-outdoor do witryn sklepowych z serii OMN stawiają na  jakości obrazu w każdych warunkach. Prezentowane na ekranie obrazy są bardzo wyraźne, widać na nich najmniejsze szczegóły, z kolei kolory są żywe i nasycone. T

o wszystko przekłada się na większe zainteresowanie odbiorcy tym, co pokazywane jest na monitorze, angażowanie go, a w następstwie – odwiedzenie sklepu i zrobienie w nim zakupów.

 

Z kolei nowoczesna, elegancka i smukła budowa nada się do każdej witryny. Głębokość monitora wynosi zaledwie 54,5 mm. Kompaktowy rozmiar sprawia więc, że wyświetlacz może stać się częścią pomieszczenia bez zajmowania dodatkowej przestrzeni sklepu.

 

Wbudowany MagicInfo Player S6, który jest wspierany przez system operacyjny TIZEN, zapewnia zaś wysoką wydajność urządzenia, płynne przejścia między prezentowanymi obrazami/treściami oraz łatwe zarządzanie nimi. Do tego urządzenie jest energooszczędne i zużywa dużo mniej prądu niż tradycyjny wyświetlacz.

 

Monitor QBR Samsung – sprzęt, który sprawdzi się w wielu miejscach

Do prezentowania treści wewnątrz sklepu doskonale nada się monitor QBR Samsung, który zapewnia najlepszą rozdzielczość UHD w swojej klasie. Zastosowane w nim rozwiązanie Dynamic Crystal Color  wierne odwzorowuje kolory a smukły design sprawia, że wyświetlacz będzie dobrze prezentował się w każdym pomieszczeniu.

Ultrawyrazista rozdzielczość 4K powoduje, że obrazy sa  realistyczne  ie będą przyciągać potencjalnych klientów sklepu. Dzięki inteligentnej technologii upscalingu UHD wyświetlacz prezentuje obrazy w bardzo dobrej  jakości, nawet jeśli oryginalna rozdzielczość treści była dużo niższa.

Ekrany z serii QBR mają z tyłu specjalne żłobienia na przewody, dzięki temu można poprowadzić w nich kable, unikając w ten sposób typowej plątaniny. Do tego tył urządzenia, nawet jeśli pozostaje widoczny dla klientów sklepu, prezentuje się elegancko i atrakcyjnie.

 

Wbudowane Wi-Fi oraz Bluetooth pozwalają przedsiębiorcom na korzystanie z interaktywnych usług i łączenie się z siecią.

 

Monitor QBR Samsung jest nie tylko funkcjonalny, ale i przyjazny dla środowiska, urządzenie spełnia bowiem wszystkie wymogi kompatybilności elektromagnetycznej klasy B, czego dowodem są odpowiednie certyfikaty.

(Przeczytano 38 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

O autorze

Scroll to Top