Nawet najdalszą podróż zaczyna się
od pierwszego kroku…

– Lao-tzu. chiński filozof, twórca taoizmu

,

To jeden z moich ulubionych cytatów. I można go zastosować do każdej dziedziny życia. Od miłości do biznesu.

Pierwszy krok. Gdybym nie zrobił pierwszego kroku i nie podszedł do dziewczyny, która zawsze mi się podobała, nigdy nie poznałbym swojej żony i nie założył rodziny. Prawdopodobnie gdybym nie szukał możliwości wyjścia z kłopotów finansowych i nie zrobił pierwszego kroku szukając rozwiązania dziś nadal bym pracował w sklepie, a nie był bym eMarketerem i współtwórcą Aplikacji TopNetWork.

Na pewno ty w swoim życiu masz wiele takich historii. Pierwszy Krok czasem nie jest prosty, bo w ważnych decyzjach mają one realny wpływ na nasze życie i naszych bliskich. Ale tylko działanie może coś zmienić w naszym życiu i pomóc w realizacji marzeń czy celów.

Dziś mam dla Ciebie bardzo inspirujący film Krzysztofa Gonciarza z serii Sztuka Składania Historii powered by Intel, nakręcony na Tajwanie.


Kolejny Etap...

Kliknij Teraz TUTAJ - Zobacz DLACZEGO Ponad 90% Osób Ponosi Porażkę w Marketingu Sieciowym i ODBIERZ Swój Własny Plan Działania >>


.

.

(Przeczytano 2 765 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)
Wojciech Wesołowski
Marketing internetowy to moja pasja. Udało mi się przemienić pasję na zawód. I od paru lat eMarketingiem zajmuję się pełno-etatowo. Prowadzę kilka projektów : Podcast eMarketing przy Kawie, Blog WojciechWesolowski.pl , Aplikację TopNetWork.pl. Jestem założycielem kilku grup marketingowych gdzie w praktyce dzielę się swoją wiedzą .