Makijaż permanentny

Makijaż permanentny w Katowicach

Jeśli myślałaś kiedy o makijażu który zawsze będzie wyglądał perfekcyjnie, będzie doskonale wykonany i idealnie dobrany do Twojej urody to makijaż permanentny jest stworzony dokładnie dla Ciebie.

Zawsze będzie bezproblemowy gdyż nigdy się nie rozmaże pod wpływem dotyku, nie spłynie razem z wodą na basenie, nie roztopi się pod wpływem słońca. Wykonany przez profesjonalistów pozwoli Ci wyglądać najlepiej jak to możliwe. Dzięki niemu możesz zapomnieć o kontrolowaniu swojego wyglądu podczas wakacyjnych aktywności.

Dzięki makijażowi permanentnemu możesz skorygować niedoskonałości, podkreślić to co warte podkreślenia zachowując przy tym bardzo naturalny efekt. Wykonany przez profesjonalistów jest najlepszym sposobem na piękny wygląd każdego dnia.

Makijaż permanentny – co to jest

Makijaż permanentny jest to półtrwały makijaż który utrzymuje się około 1-3 lat. Oznacza to że przez tak długi czas nie musisz się martwić każdego poranka o to czy zdążysz przed wyjściem do pracy zrobić sobie perfekcyjny makijaż. Ponadto nie musisz tracić czasu na poszukiwanie i testowanie kosmetyków które nie będą cię uczulać – co jest zawsze dużym problemem dla osób reagujących alergią na niektóre kolorowe kosmetyki.

Wykonanie makijażu permanentnego może kojarzyć się z tatuażem, ale nie do końca. Przy pomocy specjalnego urządzenia odpowiedni pigment jest aplikowany w warstwę brodawkowatą skóry właściwej. Od tatuażu różni się głębokością wprowadzania igły. Ten fakt powoduje że efekty makijażu nie są tak trwałe jak efekty tatuażu.

Z tego też powodu co jakiś czas należy przeprowadzić dopigmentowanie. Im bardziej naturalne, delikatniejsze kolory, tym krótszy okres mija między powtarzaniem zabiegu. Na trwałość takiego makijażu może wpływać wiele czynników np.: umiejscowienie i kolor pigmentu, typ skóry, a nawet zdrowie klientki.

Makijaż permanentny – co można stylizować

Makijaż permanentny pozwala korygować niedoskonałości lub podkreślać naturalne piękno. Skupia się wokół stylizowania trzech istotnych dla urody obszarów twarzy:
– stylizowanie kształtu i koloru brwi,
– podkreślanie kształtu oczu i optyczne zagęszczanie linii rzęs na powiece górnej i dolnej
– podkreślenie konturu i koloru ust.

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi Katowice pozwala na skorygowanie kształtu łuku brwiowego. Dzięki niemu twoje brwi zostaną idealnie wymodelowane. Właściwie użyty pigment pomaga zagęścić brwi a także podkreślić ich kolor, nadając twojemu spojrzeniu wyrazistości.

Makijaż permanentny oczu

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny oczu polega na wykonaniu trwałej kreski na linii rzęs. Dotyczy to zarówno górnych jak i dolnych rzęs. Dzięki temu jest również możliwa optyczna korekta kształtu oka. Poprowadzona precyzyjnie kreska sprawia że rzęsy wydają się być gęstsze i wyraźniejsze. Punktowo rozświetlone kąciki oczu odmłodzą każdą twarz.

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust daje spektakularne efekty. Dzięki niemu jest możliwe optyczne powiększenie ust. Wyrównanie i podkreślenie konturu pomaga nadać wargom idealny kształt. Perfekcyjnie dobrany kolor w połączeniu z efektem cieniowania uwydatni piękno i naturalny efekt.

Zalety makijażu permanentnego

  • Oszczędność czasu
  • Podkreślenie urody
  • Skorygowanie niedoskonałości
  • Naturalny efekt;
  • Perfekcyjny wygląd przez cały czas
  • Doskonałe rozwiązanie dla osób, które reagują alergią na niektóre kosmetyki kolorowe;

 

(Przeczytano 92 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

O autorze

Scroll to Top