pasta do zębów bez fluoru

Najlepsza pasta do zębów bez szkodliwego fluoru.

Od małego jesteśmy faszerowanie różnymi rodzajami reklam milionów firm z całego świata, przez co później przez całe życie kupujemy te produkty, które nam się podobały w reklamach.

Już na samym początku większość ludzi popełnia błąd, ponieważ nie sprawdza z czego zrobiony jest dany produkt i w każdej branży czy to w spożywczej, czy to w kosmetycznej. Tak samo również jest w przypadku pasty do zębów, którą wybieramy albo pod wpływem reklam, albo pod wpływem otoczenia osób, z którymi żyjemy i oni takiej używają.

Ostatnio byłem przekonany, że coś mi szkodzi i okazał się nim fluor w paście do zębów. Przeanalizowałem dokładnie co pije, jem, ubieram, higiena itd. Odkryłem to już lata temu, jednak dopiero teraz potwierdził mi to również doktor, więc nie mamy już żadnych wątpliwości, że fluor szkodzi. Dlatego polecam Ci jak najszybciej zmienić zwykłą pastę do zębów na tę bez fluoru i bez tych innych dodatków chemicznych (niby zdrowych).

Czy pasta do zębów z fluorem niszczy zęby i powoduje raka?

Dokładnie mówi o tym w 12 minucie, ale warto obejrzeć całość.

https://youtu.be/cWowtH8-CDo?t=12m24s

Gdzie można kupić dobrą pastę do zębów bez fluoru?

Zdecydowałem się poszukać innej pasty, ale było ich tak wiele, że czytając opinie ludzi, którą wybrać to jedna dobra, ale ma słony smak, druga dobra, ale nie mogą stosować kobiety w ciąży, trzecia dobra, ale nie odpowiednia dla dzieci, myślę kurna oszaleję zaraz.(Jaja, godzina szukania najlepszej pasty do zębów bez fluoru w internecie i ciężko znaleźć).

Szukałem, szukałem i znalazłem pastę do zębów bez fluoru, która może być stosowana przez wszystkich. W dodatku można ją kupić w sklepie, który ma do tego również dodatkowe rabaty dla każdego stałego klienta. Nie dość, że znalazłem ekstra luksusowy produkt, jakim jest Biopasta, to może się jeszcze okazać, że będę płacił za niego tylko 50% ceny, gdyż właśnie w takiej wysokości można uzyskać rabat w tym sklepie biorąc udział w konkursie cashback(dokładnie o tym napiszę w innym artykule).

Generalnie w systemie cachback co miesiąc wracają do Ciebie punkty za zakupy, które dokonasz i rejestrując konto otrzymasz 25% zniżki na zawsze na wszystkie produkty. Możesz także korzystać z aplikacji TopNetwork, pisać lub polecać takie artykuły jak ten do swoich klientów, do swoich znajomych, czy nawet reklamować i w ten sposób budować swoich stałych czytelników i klientów, ale to tylko dzięki tej aplikacji, inne firmy nie mają takich dodatkowych możliwości.

Jeśli więc szukasz zdrowych i luksusowych kosmetyków, które możesz mieć taniej nawet o 50% i chcesz otrzymać prosty, ale skuteczny plan działania w reklamowaniu tych produktów to koniecznie wejdź na tę stronę i Zapisz się do TopNetwork.

A ty jakie masz doświadczenia z pastami do zębów?

 

(Przeczytano 3 368 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

O autorze

Scroll to Top