Pokoje Ewela – udany wypoczynek nad morzem

Pensjonat Łeba znajduje się niecałe 2 km od centrum gwarnej Łeby i dostępu do polskiego morza, co czyni to miejsce idealnym odpoczynkiem od codzienności. Sama miejscowość Łeba rozciąga się między morzem a dwoma znanymi jeziorami: Łebsko i Sarbsko.

Miasto znajduje się blisko Słowińskiego Parku Narodowego, który słynie z pięknych Ruchomych Wydm. Dlatego warto zatrzymać się w Łebie więcej niż jedną noc!

Ewela i Tomek – właściciele, których połączyła miłość do morza

Obydwoje studiowali na kierunku turystycznym, z uwagi na swoje pasje i zamiłowania. To właśnie w miejscowości Łeba mają swoje życie, swój dom i przepiękny pensjonat wraz z bardzo dobrym jedzeniem, który serwuje sam właściciel.

Ich celem jest zarażanie turystów miłością do morza i pysznego nadmorskiego jedzenia. Pragną dać swoim gościom satysfakcję z odpoczynku oraz możliwość spędzenia czasu razem, pełnego spokoju i relaksu.

Jakimi pokojami dysponują Noclegi Łeba?

Właściciele noclegów Łeba Ewela przygotowali dla swoich gości komfortowe dwu, trzy i czteroosobowe pokoje urządzone w klasycznym stylu wraz z osobą łazienką w każdym pokoju. Na dodatek w każdym z pokoi znajduje się TV, czajki elektryczny, suszarki do włosów i parawan na plażę, dzięki czemu goście nie muszą wydać pieniędzy na dodatkowy parawan bądź brać ze sobą z domu.

Kolejnym z udogodnień dla gości jest osobna kuchnia dostępna dla wszystkich gości, znajduje się tam wszystko co potrzebne, również dla najmłodszych. Pensjonat Łeba oddaje również do dyspozycji żelazko, deskę do prasowania oraz możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego (wraz z pościelą), nocnika, podnóżka, maty antypoślizgowej pod prysznic czy podgrzewacza do butelek i wiele innych.

Udogodnienia dla dzieci

Współcześnie, każdy nastolatek i młodsze dzieci nie rozdzielają się z telefonem. Właściciele zadbali nawet o bezpłatny dostęp do wi-fi, jednak w wybranym do tego miejscu. Noclegi Łeba są położone w miejscu w otoczeniu łąk, lasów i pobliskich jezior – co sprzyja wypoczynkowi rodzin z dziećmi.

Dookoła jest tylko cisza, spokój i czyste powietrze. Być może jest to lepszy pomysł na odpoczynek z nastolatkami niż samo centrum gwarnej Łeby. Na podwórzu znajduje się wyodrębniony kącik dla dzieci.

Są tam przygotowane zabawki, zjeżdżalnie, bujak, hulajnoga, rowerek biegowy i samochodziki. W przypadku deszczu w środku budynku również znajdzie się miejsce dla najmłodszych np.: książeczki, kredki, puzzle. Gry i zabawki znajdują się również w Barze Laguna, którym rządzi właściciel Tomek, a w samej kuchni również znajdzie się coś dla niejadków.

Właściciele podchodzą do każdego gościa indywidualnie i dbają o to, aby przyjeżdżano do nich częściej niż tylko jeden raz.


 

(Przeczytano 43 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

O autorze

Scroll to Top