Prawo działania na swojej drodze życia

Jeżeli kiedykolwiek podjąłeś jakąś decyzję, a nie działałeś, nie realizowałeś zadań, swoich celów, miałeś wahania emocji typu, działam – nie działam, robię – nie robię, to oznacza że nie masz i nie przerobiłeś głęboko “dlaczego warto”.

Jeśli musisz się bardzo mocno i ciągle przekonywać do aktywności w danym obszarze, to oznacza, że nie jest to Twój cel.

Prawdopodobnie dołączyłeś pod wpływem ukrytej manipulacji, lub bez wsłuchania się w Twoją duszę i to nie jest Twoja droga życia.

Wróć do początku, do marzeń, do celów, wartości i zadaj sobie pytanie:

  • Jaki jest mój cel?
  • Dlaczego akurat taki cel?
  • Po co to wszystko jest mi potrzebne?
  • I czy to jest na pewno moja droga życia?

Bardzo dużo Twoich celów jest fałszywych, ponieważ manipulacja osiągnęła mistrzostwo. Firmy, pseudo liderzy potrzebują Twoich pieniędzy, chcą abyś działał z nimi, niby w imię swoich celów.

Oddajesz im swoją energię, ale niekoniecznie to jest Twoja ścieżka życia. Kroczenie nie swoją drogą, powoduje brak osiągania celów, brak poczucia szczęścia i radości.

Nie ma walki i tej negatywnej otoczki, jeśli robisz co kochasz i jest to Twoje.

Jeśli biznes jest Twoją drogą, to spotkania są przyjemnością, fenomenalnym przeżyciem, wspaniałą przygodą, bez żadnej walki.

Jeśli ktoś mówi Ci że walczy, że jest mu ciężko, że musi się zmuszać do pracy, spotkań, budowania relacji, to znak że nie kroczy swoją drogą.

Zapytaj człowieka, szczerze sercem zakochanego, czy dla niego związek to jest walka, czy małżeństwo dla niego to walka.

Zapytaj prawnika z powołania duchownego – czy on się zmusza do pracy lub walczy.

Zapamiętaj, świadomy wybór i decyzja będzie oznaczać, że nie będzie żadnej walki, będzie tylko działanie. Jeśli cel jest Twój, to jest działanie. Wtedy nie ma żadnych barier i stres spada bardzo mocno, a bariery praktycznie znikają.

Człowiek nieśmiały, który wejdzie na swoją ścieżkę życia, nagle nie wiadomo skąd, ma olbrzymią dawkę energii i odwagi, bo jasno stwierdzi, że już nie potrzebuje nieśmiałości, gdyż znalazł to, czego szukał i po co został stworzony. Paraliżujący strach i lęk wywołuje działanie, które nie jest Twoją misją.

Jeśli ścieżka nie jest Twoja, to wypalasz się energetycznie, oraz co chwila tracisz entuzjazm i dyscyplinę działania.

.
Sprawdź poniższą stronę… Może akurat ta ścieżka będzie Twoja:

[contentblock id=9 img=gcb.png]

 

 

(Przeczytano 1 435 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

O autorze

Scroll to Top